Co nowego

Zachęcamy do obserwowania Chlorofilu na Bloglovin.

Skąd ten zastój? Matura - i wszystko jasne. Misako i lumaris rozpaczają, ale nie możemy powiedzieć, kiedy coś się tu pojawi.

O blogu


Blog pierwotnie założony został przez Misako pod adresem chlorofil.blog.onet.pl dokładnie dnia 21.11.2011 roku. Jednak z racji licznych błędów na Onecie, z datą 14.04.2012 roku Chlorofil przeniesiony został tu - na blogspot. Niestety, ale stara nazwa była zajęta, więc obecnemu adresowi towarzyszy ogonek, który odnosi się do jednego z typów tego barwnika. Dnia 29.04.2012 do skromnych progów tego biologicznego zakątka dołączyła lumaris. 

Chlorofil jest blogiem o tematyce biologicznej w całej szerokości tego pojęcia. Nie ograniczamy się w kwestii tematów i piszemy o tym, co w danym czasie nas zainteresowało czy uznałyśmy, że warto podzielić się tym z czytelnikami.

Nie jest to blog o charakterze czysto edukacyjnym. Bez pseudonaukowego bełkotu staramy się przedstawić wszystko zrozumiale i przejrzyście.
 
Artykuły  piszemy, opierając się na wszelkiego rodzaju źródłach, od internetowych po akademickie podręczniki.

Staramy się również, aby tematy, które poruszamy, zainteresowały nie tylko miłośników biologii. Nie chcemy nikogo zniechęcać do tej nauki, a jeśli uda nam się kogoś zachęcić - będzie to wielki sukces.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz